מכונות קרח

מכונות קרח תוצרת חברת BREMA – איטליה 

לחץ כאן לקבלת רשימת קטגוריות למכונות קרח (תחתית העמוד)

סרטון תדמיתי על חברת BREMA איטליה

 ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחץ כאן

אומרים שמוכרים טובים יוכלו למכור קרח גם לאסקימוסים. אנחנו בגסטרוליין חושבים אחרת.

אנו נספק לכם את מכונות הקרח הטובות ביותר, שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם ולא קובייה אחת יותר. בגסטרוליין תמצאו מכונת קרח תעשייתית אשר תעניק לכם אספקה שוטפת של קוביות, פתיתים או שבבי קרח, שיעזרו לכם לעבור את חודשי הקיץ הלוהטים בשלום, מבלי להפיל את הסרוויס ומבלי להגיע לנקודת רתיחה.

מכונות הקרח שאנו משווקים מגיעות ישירות מאיטליה, מפס הייצור של חברת BREMA.

המכונות האיטלקיות מתאימות לאקלים הישראלי החם והלח, ומייצרות את קוביות הקרח בשיטת הזרקת מים. המכונות הינן מאיכות גבוהה ביותר, הן מיועדות לייצור ואספקה שוטפת של קרח ומגיעות במגוון גדלים ובמבחר דרגות ייצור, החל ב- 23 ק"ג ועד 2200 ק"ג.

לבחירתכם, מבחר מכונות לייצור קוביות קרח, פתיתים, שבבים ואפילו תאים מבודדים לאחסון קרח מוכן, בעלי נפחים וכושר ייצור משתנה ממכונה למכונה, בהתאם לצרכים של העסק שלכם. 

במכונות הקרח של חברת BREMA נעשה שימוש במספר מינימלי של מערכות נעות, עובדה התורמת לבלאי מועט ולאמינות גבוהה. בנוסף, לתא האחסנה של קוביות הקרח דופן בעל בידוד כפול, השומר על אורך חיי הקובייה ומונע הנמסות של קרח מוכן גם בימים חמים.

קוביית הקרח היוצאות מהמכונה הינן שקופות ומלאות, הן אינן מכילות אוויר והן אינן באות במגע עם הסובב אותן מעבר לדרוש, כך נשמרת הקובייה לאורך זמן רב יותר, והמשקאות מתקררים טוב יותר.

הדבר מאפשר הנאה מרובה יותר מטעמם של המשקאות, המוגשים צוננים ומרעננים יותר.

מכונת קרח תעשייתית קונים רק אצל המומחים! התקשרו עכשיו לקטלוג והתרשמו!

 

דרונט בניית אתרים