מכונות קרח

מכונות קרח תוצרת חברת BREMA – איטליה

 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחץ כאן

אומרים שמוכרים טובים יוכלו למכור קרח גם לאסקימוסים. אנחנו בגסטרוליין חושבים אחרת.

אנו נספק לכם מכונות קרח הטובות והאיכותיות ביותר, מכונת קרח תעשייתית שתתאים בדיוק לצרכים שלכם ולא קובייה אחת יותר. בגסטרוליין תמצאו מכונות קרח תעשייתית אשר תעניק לכם אספקה שוטפת של קוביות קרח, פתיתי קרח או שבבי קרח, שיעזרו לכם לעבור את חודשי הקיץ הלוהטים בשלום, מבלי להפיל את הסרוויס ומבלי להגיע לנקודת רתיחה.

מכונות קרח אשר אנו משווקים מגיעות ישירות מאיטליה, מפס הייצור של חברת BREMA.

מכונות הקרח האיטלקיות מתאימות לאקלים הישראלי החם והלח, ומייצרות את קוביות הקרח בשיטת הזרקת מים. מכונות קרח אלו הינן מאיכות גבוהה ביותר, הן מיועדות לייצור ואספקה שוטפת של קרח ומגיעות במגוון גדלים ובמבחר דרגות ייצור, החל ב- 23 ק"ג ועד 2200 ק"ג.

לבחירתכם, מבחר מכונות קרח תעשייתיות לייצור קוביות קרח, פתיתי קרח, שבבים ואפילו תאים מבודדים לאחסון קרח מוכן, בעלי נפחים וכושר ייצור משתנה ממכונה למכונה, בהתאם לצרכים של העסק שלכם. 

במכונות הקרח של חברת BREMA נעשה שימוש במספר מינימלי של מערכות נעות, עובדה התורמת לבלאי מועט ולאמינות גבוהה. בנוסף, לתא האחסנה של קוביות הקרח דופן בעל בידוד כפול, השומר על אורך חיי הקובייה ומונע הנמסות של קרח מוכן גם בימים חמים.

קוביית הקרח היוצאות ממכונות קרח הינן שקופות ומלאות, הן אינן מכילות אוויר והן אינן באות במגע עם הסובב אותן מעבר לדרוש, כך נשמרת הקובייה לאורך זמן רב יותר, והמשקאות מתקררים טוב יותר.

הדבר מאפשר הנאה מרובה יותר מטעמם של המשקאות, המוגשים צוננים ומרעננים יותר.

מכונת קרח תעשייתית קונים רק אצל המומחים! התקשרו עכשיו לגסטרוליין!

 

לצפייה בסרטון תדמית על מכונות קרח מבית חברת BREMA איטליה

 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחץ כאן

 

מכונות קרח תעשייתיות

 

דרונט בניית אתרים