ציוד מטבח המשמש להכנת כריכים וסנדוויצ'ים

הקהל הישראלי אוהב אוכל ואוהב אותו יותר ויותר ככל שעובר הזמן. החיך שלו רוכשת טעמים חדשים ומתרגלת למטבחים שונים מרחבי העולם, בנוסף למטבח היהודי והמזרח תיכוני שקיים כחלק משורשינו ההיסטוריים.

לחברת "גסטרוליין" קטלוג מוצרים עשיר למטבח מקצועי ומוסדי. יש בידינו את כל המכשור המתקדם ביותר, המיוצר על ידי החברות הטובות בעולם, וניתן לבוא להתרשם לפני הרכישה מכל המכשירים שאנו מוכרים במטבח יעודי משלנו. אנחנו מתמחים בשיווק ציוד למסעדות, בתי קפה, ברים, פאבים, אולמות אירועים, מטבחים מוסדיים, פיצריות, דוכנים, גלידריות ועוד מאז שנת 1986.

כל הציוד להפעלת מטבח מוסדי מקצועי

לא משנה באיזה סוג של ציוד מדובר – יש לנו אותו. אנחנו מוכרים אינדוקציות, בלנדרים, בן מארי, צ'יפסרים, סירים ומחבתות, סכינים, גרילים, טוסטרים – ועוד. אנשים בארץ אוהבים לאכול אוכל זריז וזמין במהלך היום, ועל שום כך אופציית המזון בלחם כגון כריכים, סנדוויצ'ים ופיתות היא פופולארית במיוחד. אנחנו מוכרים ציוד מטבח רלוונטי, כגון: קוצצי ירקות, תנור לחמים, סכינים, מכשיר לפלאפל, מכשיר לשווארמה וכלי מטבח הדרושים להכנת מזון שכזה.

רכישת ציוד מטבח מוסדי ומקצועי היא רכישה לטווח ארוך, ולכן חשוב לוודא שאתם רוכשים מכשור מקצועי שיעבוד שנים רבות בעת תכנון מטבח מוסדי. הציוד שלנו כולו עומד בסטנדרטים מתקדמים ביותר, כולל תקני איכות בינלאומיים. אנחנו מודעים לכמה קשה ולחוצה העבודה במטבח מקצועי, וכמה זה לא נעים כשהציוד מפסיק לפתע לעבוד.

לכן אנחנו מקפידים על הבטחת מתן שירותים ברמת האיכות הנדרשת על ידי שלל לקוחות החברה. אנחנו מספקים שירות תיקונים למכונות וכלים אשר מכרנו ושיווקנו בעצמנו. אנחנו שומרים על איכות החל משלב בחירת הטכנאים והכשרתם ועד שלב התיקון ושביעות הרצון של הלקוחות שלנו.

בהקשר של כריכים וסנדוויצ'ים, אנחנו מוכרים תנורים מתקדמים לאפיית לחמים – גם קומביסטימרים וגם קונבקטומטים, מלושים, שולחנות עבודה, כיריים, מיקסרים ידניים, סכינים לחיתוך לחמים וכל ציוד הרלוונטי להכנת הלחם או התכולה שלו. אנחנו עובדים גם עם מסעדות קטנות ובתי קפה וגם עם מוסדות גדולים ואולמות אירועים – כל עסק הקשור בקולינאריה ימצא אצלנו מענה. ניתן לבוא ולבדוק כל מכשור לפני הרכישה ולראות כיצד הוא עובד, במטבח יעודי משלנו, כך שאצלנו אין חתולים בשק.

מגשי אירוח לכנסים / ישיבות / אירועים / הרמות כוסית

אחת האופציות הפופולאריות ביותר בישראל כיום היא אופציית מגשי האירוח. אנחנו מספקים את כל הציוד הדרוש להכנת מזון והגשתו במגשי אירוח באירועים שונים ומגוונים. אם אתם צריכים ציוד מטבח להכנת סנדוויצ'ים לאירוח, כריכים לאירועים או מגשי אירוח, אתם מוזמנים לפנות לחברת "גסטרוליין", ונדע לייעץ ולהתאים את הציוד המתאים לצרכים שלכם.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button