ציוד למטבחי חוץ

מטבחי חוץ הפכו להיות טרנד נפוץ יותר ויותר. אנשים רבים מעוניינים לנצל את הגינה הפרטית שלהם לאירוח המשפחה, ומה יותר נעים לפתוח שולחן עם מטבח מקצועי צמוד בגינה או בחצר וליהנות מארוחת בשר משובחת באוויר הפתוח?

היום כל מטבח חוץ מיוצר לפי הזמנה של הלקוחות ויש להם איכויות ממש כמו מטבח מקצועי. לעיתים מטבח זה יכיל הרבה יותר ציוד ממטבח רגיל שכן הרגלי הבישול בחוץ הם שונים ולכן הציוד מטבח יהיה בהתאם לזאת. במאמר להלן נספק מידע אודות ציוד למטבח חוץ, ציוד שנדרש על מנת להשלים את החוויה הגסטרונומית בגינה שלכם.

מטבח חוץ

מטבח גינה

לצד הפרחים וניחוחות עצי הלימון והזית תוכלו לבנות את המטבח שאתם רוצים. מטבח גינה מיוצר מחומרי גלם שונים שמתאימים לתנאי מזג האוויר בחוץ, הוא אינו מחלידים ועמידים בפני לחות ועומדים ברוחות וגם בימים חמים במיוחד. מטבחי חוץ מגיעים בעיצובים חדשניים בטוב טעם. גם האביזרים והציוד למטבח משמשים לסגנונות הבישול או האפייה, כולם מיוצרים על ידי יצרנים מובילים ובאיכות הכי טובה. כל מטבח חוץ יתוכנן בקפידה בהתאם לתנאים בגינה עם שימת לב לכל פרט קטן.

הציוד שנזדקק למטבח חוץ

מטבחים שנמצאים בחוץ יזכירו לא פעם את המטבחים שאנו מכירים מאולמות אירועים או בתי קפה שהם חיצוניים וממוקמים תחת כיפת השמיים וכל חווית המזון מתנהלת מחוץ למבנה, כל אורח מוזמן לצפות בבעלים מכינים את האוכל עם מבחר ציוד מקצועי למטבח.

היום ניתן להכניס את כל התענוג הזה אליכם הביתה ולרכוש את הציוד הטוב ביותר שימקסם את החוויה ויעניק ניחוחות בישול בכל השכונה. הציוד שיכיל המטבח החיצוני יהיה בדומה לפנימי אך בנוסף תמקמו בו פלאנצ'ה חשמלית מקצועי, תנור אפייה, מכשיר קירור והקפאה, כיריים אינדוקציה שעובדים על סלילים מגנטיים שנמצאים מתחת למשטח זכוכית קראמית, וכך למעשה הם יוצרים אפקט חום שהוא לפי הקוטר שמתאים לתחתית, כיריים אלה מושלמות לתנאים של הגינה כיוון ששום משב רוח לא יכבה את הגז. כאמור כשמתכננים מטבח, יש לחשוב על הכל וגם על האחסון ההרמטי שנרצה לאחסן בתום החוויה. בנוסף רצוי וכדאי שהמטבח יכיל בתוכו את כל הכלים הראויים מכוסות יין ועד לסכום וצלחות לקינוח.

לסיום

גם אם תמיד חלמתם על מטבח בגינה, חשוב לדעת, שלא כל גינה מתאימה למטבח חוץ, אלא רק גינות שיש להם שטח מרווח דיו ושיאפשרו בזאת את כל הנוחות של אירוח ובישול. בנוסף, מכיוון שאין מדובר בחלל שנמצא בתוך הבית, חשוב לתכנן מראש את כל התשתיות המתאימות שדורש מטבח חוץ, כמו חשמל לפלנצ'ה חשמלית, גז ומים, גלאי אש, ואזור לאריחי קרמיקה, כל אלה הכרחיים לנוחות ויעילות חווית הבישול והאירוח.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button