ציוד המטבח הכי חשוב למסעדת בשרים

עולם המסעדות הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות בישראל. מרגע לרגע תרבות היציאות למסעדות מתפתחת יותר. ריבוי תכניות הבישול בטלוויזיה הופך את כולנו, בין אם נרצה ובין אם לא למאסטר שפים.

הטרנד הקולינרי הפך לעניין שבשגרה ויותר אנשים מוצאים את עצמם מחליפים את הערבים הרומנטיים בבית בבילוי במסעדה טובה.

הציוד במסעדה שלכם הוא אחד הדברים הכי חשובים שיש, מלבד כמובן איכות המזון והשפים שמכינים אותו ועל כן אסור להתפשר על זה ובמיוחד כשמדובר על ציוד למטבח למסעדת בשרים.

בשונה ממסעדות אחרות, מסעדה שההתמחות שלה היא בשרים מוכרחה לרכוש רק את הציוד הכי איכותי שיש, שכן ללא ציוד מספק יהיה הרבה יותר קשה להכין את האוכל ויותר מזה, חשוב לרכוש ציוד אמין ויעיל, כדי להבטיח את הטריות של הבשר.

ציוד למסעדת בשרים

מה באמת אתם צריכים למסעדה שלכם?

יש הרבה מאוד דברים שחשוב לשים לב אליהם כשבוחרים ציוד למסעדת בשרים, אבל הטיפ הכי חשוב שאנחנו יכולים לתת לכם, הוא לבחור את הציוד רק מחברה מורשית, שמתמחה בציוד מטבח לבשרים.

לפני שנתיים רכשה מסעדת בשרים בצפון ציוד מטבח מחברת גסטרוליין והתוצאות מדברות בעד עצמן. בעל המסעדה ירון מספר: "חבר טוב מהתחום המליץ לי על חברת גסטרוליין. אני הייתי ממש חדש בתחום המסעדות, אבל ידעתי שאני לא מוכן להתפשר על הציוד למסעדה שלי ואכן כך היה".

ירון ממשיך ומוסיף, שאמנם עברו רק שנתיים מאז הקמת המסעדה, אבל הוא יודע לומר בוודאות שהציוד נשאר חדש כמו ביום שבו הוא רכש אותו. הוא מוסיף: "חבריי לתחום המסעדות שמגיעים לבקר אצלי במסעדה נפעמים פעם אחר פעם מאיכות הציוד במטבח שלי והכל בזכות גסטרו ליין".

ציוד איכותי למסעדת בשר – רק בגסטרוליין

חברת גסטרוליין מתמחה בייבוא ושיווק של מוצרים למטבח למסעדות בשרים: תנורי אפייה משודרגים, תנורי בישול, גריל, מעבד מזון, מטחנת בשר, סכינים חדשות ייעודיות לחיתוך בשר, מתקן שווארמה, סלטיה בגדלים שונים, תחנות לחימום בשר, מקררי מגירות בהתאמה אישית ועוד.

היתרון הכי גדול של החברה הוא שהיא מייצרת מוצרים למטבח לפי הדרישות והצרכים שלכם, מה שמבטיח שלמסעדה שלכם יהיה רק ציוד איכותי.

להעניק למקום שלכם את הכי טוב שיש

בשורה התחתונה, כדי שמסעדת הבשרים שלכם תצליח אתם חייבים לשים לב להרבה מאוד משתנים, החל באיכות המזון וכלה בשפים, בעיצוב ובשירות.

אחד הדברים שהרבה פעמים נדחק לצד הוא האיכות של הציוד למטבח שלכם ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי לומר לכם שגם על הציוד למטבח של המסעדה שלכם אסור להתפשר.

יותר מזה, ציוד איכותי למסעדת בשרים יכול לעשות את ההבדל בין מטבח שמתפקד מצוין וציוד ששומר על הטריות של המזון ומאפשר לטבחים לעבוד בפשטות, לבין מטבח בינוני. ההמלצה שלנו: פשוט אל תתפשרו על פחות מציוד מצוין למטבח של המסעדה שלכם!


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button