פתחתם פיצריה? הכירו את הציוד שאתם צריכים

מאמא מיה! הגשמתם את חלום הילדות של אנשים רבים, והחלטתם לפתוח פיצרייה. המאכל האיטלקי האולטימטיבי הוא משוש חייהם של ישראלים רבים שהפכו את הפיצה לבילוי משפחתי, דייט רומנטי או פשוט אחד על אחד, רק אתם והפחמימה המנחמת ביותר שיש. אך כמו כל עסק, עליכם להצטייד בכל הדרוש כדי להפוך את הפיצרייה שלכם לפופולרית ומשגשגת.

מאיפה מתחילים?

רכישת ציוד למסעדות היא הבסיס לעסק שלכם ולכן אין להקל ראש בבחירת הציוד המתאים. אך אם אתם עומדים בפני פתיחת פיצרייה, כדאי לברך בשעה טובה, ולנחם עם מעט סטטיסטיקה: פיצריות באזורים רבים בארץ נחשבות לעסק בעל פוטנציאל ההצלחה הגבוה ביותר, ואם המיקום שלכם טוב וקהל היעד שלכם חולש על שטח רב, אתם בדרך הנכונה. אך לצד כל אלה יש לוודא כי ברשותכם הציוד האיכותי הדרוש לנהל עסק חם ומוצלח. החל מתנורי פיצה ועד קרטון פיצה ממותג, עליכם לחשוב על הכול וביסודיות, ולהבטיח שיש לכם את התקציב הדרוש כדי להשקיע בעסק שיחזיר לכם את ההשקעה.

חם מהתנור

עולם הכנת הפיצות הגיע אלינו מארץ המגף האהובה, והוא הרבה יותר מורכב ממה שאתם חושבים. כמובן שלא מדובר בתנור רגיל, אך יש להחליט עוד בשלבי התכנון באיזה פיצה מדובר? סוג התנור חייב להתאים לסוג הפיצה, וכמובן לעומסי העבודה הצפויים, לגודל המטבח ולקהל היעד. ישנם תנורים סטטיים, המתפקדים על תקן טאבון או תנורי מגירות, ואם אתם צופים עומסים רבים, ישנו תנור פיצה העובד בסגנון פס ייצור, בו אתם מכניסים את הפיצה והיא יוצאת מוכנה בצד השני. תנורים אלו יתאימו למטבח גדול ולתעבורת לקוחות גבוהה במיוחד. אם תרצו להשקיע במיוחד, תנור פיצה נפוליטני העובד כמעין טאבון משודרג, מעניק לפיצה טעם ייחודי ויהפוך את הפיצה שלכם לשם דבר בתחום. תנורי פיצה הם ההשקעה הרצינית ביותר אך גם החשובה ביותר.

תנור פיצה

קרטון ממותג לחוויית הלקוח

מיתוג העסק הוא במידת מה גורם מפתח להצלחתו. אם נוסיף זאת לעובדה שפיצה היא בעצם הסמל של אוכל המשלוחים בעולם, נגיע למסקנה שחשוב מאוד לאפיין את הפיצרייה שלכם כאשר היא מגיעה עד לבית הלקוח, ומלבד הטעם שאין להתפשר עליו, יש משקל גם לנראות ולאסתטיקה. קרטונים לפיצה הם כרטיס הביקור של הפיצרייה שלכם, לצד השליח שמביא אותה. אל תתפשרי על קרטונים מעוצבים, שרבבו על גבי הקרטון בדיחה שנונה ומצאו את הסלוגן שיפרסם את הפיצה שלכם על גבי הקרטונים. קרטון פיצה ממותג לצד טעם מנצח יהפכו את הפיצה שלכם לבלתי נשכחת ויבטיחו לקוחות חוזרים.

ציוד לפיצריות שחשוב להכיר

ישנם מכשירים נוספים שחשוב להכיר ולהצטייד בהם לקראת פתיחת הפיצרייה שלכם. מלבד קרטונים לפיצה שישרתו את המשלוחים ותנורי פיצות שיכינו את הפיצות, הנה מספר מכשירים חשמליים נחוצים לעסק:

  • פותחות בצק לפתיחה מהירה של בצק הפיצה והכנתה בטרם תוסיפו רוטב וירקות
  • מקררי מגירות הכוללים תאי הפשרה
  • קוצצי ירקות החוסכים זמן עבודה של הכנת התוספות.

אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button