פינגר פוד – מאכלים מינימאליסטים שהם עולם ומלואו

אוכל מהווה את הגורם המרכזי במגוון אירועים. לכן אנשים, ארגונים ומארחים אחרים שואפים פעמים רבות להפתיע את המבקרים באמצעות מאכלים יוצאים מגדר הרגיל.

אחת הדרכים לעשות את זה – שינוי פורמט. למרות שנראה שאוכל זה פשוט אוכל ואין כל כך מה לשנות בו, בפועל מדובר בעולם ומלואו, שניתן להטות לכיוונים שונים. ולא לשווא נחשבים שפים ברמה הגבוהה ביותר ללא פחות מאשר אמנים בתחומם.

לפעמים פחות – זה יותר

אז מה זה למעשה פינגר פוד? הרעיון שמאחורי סגנון הבישולים הזה הוא ליצור מאכלים פצפונים, כאלה שניתן לאכול בביס אחד, ולכן לא גדולים יותר מהאצבע שלנו. לישראלי הרעב זה יכול להיראות מצחיק, הרי אצלנו התרגלו למנות גדולות. אך בפועל, מדובר בסגנון שמתאים מאוד עבור אנשים רבים. אחרי הכל, גם מנה גדולה מורכבת מביסים קטנים, ותתפלאו כמה הרבה ניתן לאכול בדרך הזאת.

לאילו אירועים יכול להתאים תפריט פינגר פוד

ניתן למצוא מגוון רחב של אירועים, שבהם ניתן להסתייע בשיטה של פינגר פוד. כל אירוע שבו לא רוצים שהאוכל יתפוס תפקיד מרכזי בערב ניתן להשתמש בשיטת הארוחות הקטנות. היתרון של אוכל במנות קטנות הינו שהוא לא מעמיס יותר מדי על הבטן של האורחים, ועקב כך לא מונע מהם לאבד ריכוז.

זה חשוב במיוחד לאירועים כגון ימי עיון, אירועי חברה, אירועים מקצועיים מסוגים אחרים ועוד. במידה ואתם מתלבטים בשאלה אילו מאכלים עדיף להביא לימים ארוכים של דיונים, הרצאות וכו' – אל תהססו, הפיתרון של פלטות גדולות המלאות פינוקים קטנים ומגוונים זה הפיתרון הטוב ביותר עבורכם.

ציוד המסעדות החיוני עבור סוג זה של מאכלים

אך עם כל פיתרון מגיעה גם בעיה נוספת, וספציפית – אילו כלים דרושים על מנת להגיש מאכלים אלו? כפי שכבר צוין, מדובר בפיתרון לא רגיל בעולם ההסעדה הישראלי, לכן יש צורך בציוד מסעדות מותאם לסגנון זה.

בין הכלים הדרושים להכנה והגשה של פינגר פוד ניתן למצוא גם את הכלים להכנת המאכלים, מגשי חיתוך מיוחדים וגם צורות לחיתוכים קטנים. גם בכדי לשמור את המאכלים במקרר יש צורך בכלים מיוחדים. וגם בהגשה – צלוחיות קטנטנות להגשה, מזלגות פצפונים (שלא תמיד יש בהם צורך) וכוסות מסוגננות לשתיה שיוסיפו לאירוע תחושת יוקרה.

למרות הקשיים העקרוניים שבארגון אירוע עם פינגר פוד, מדובר בטרנד שהולך ותופס תאוצה בתחום הקייטרינג, ובמידה אתם מחפשים את הפיתרון שיראה אתכם על הצד הטוב ביותר בפני המבקרים באירוע – זה הפיתרון המושלם עבורכם.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button