מטבחים תעשייתיים מעוצבים

ארגונים ועסקים רבים מספקים ללקוחותיהם שירות עיקרי או נלווה של הסעדה, הכנת מזון ושתיה. עבור עסקים כאלה, מטבחים תעשייתיים מעוצבים הם חלק חיוני משגרת היום יום. על מנת שהם יוכלו לתפקד כהלכה ולהצליח מבחינה עסקית, הרי שהשילוב של פונקציונליות ויופי, תכליתיות וסגנון, חייבים להתקיים בהם במשולב.

כך, ניתן למצוא מטבחים תעשייתיים של מיטב היצרנים בעולם בארגונים כגון: רשתות מזון שמחזיקות סניפים בפריסה ארצית, בתי קפה, בארים, חברות קייטרינג, פאבים ומסעדות גורמה ולמעשה גם כל ארגון שמספק לעובדיו מזון איכותי שמיוצר באופן עצמאי במטבח מוסדי.

ציוד מסעדה

שיפור השירות ושיפור הרווחיות

מסעדות ובתי אוכל מקצועיים חייבים להתנהל באופן מוקפד ועל פי נהלים ברורים. גם מטבחים תעשייתיים ברמה הגבוהה ביותר, לא יצליחו להניב את המנות והארוחות המשובחות שמצופים מהם, ללא ניהול איכותי. לכן, אין פלא שהמסעדות ובתי הקפה המצליחים ביותר מקפידים על רמה גבוהה של ניקיון, על רמה גבוהה של עובדי מטבח ושפים, על רמה גבוה של אחידות במזון המוגש, על רמה גבוה של טריות וכיאות וכמובן על רמה גבוה של בטיחות ועיצוב.

מטבחים תעשייתיים איכותיים נבחנים בצורה כזאת שהעבודה בהם תתבצע בצורה היעילה ביותר, שתספק יעילות ובטיחות בעת ובעונה אחת. מטבחים כאלה מעניקים סביבת עבודה טובה יותר לעובדים השונים, והם חיוניים גם לאווירה הכללית בארגון שמתיימר להיות מיוחד ואיכותי. אין ספק שכאשר המטבח ניכר באיכותו ובביצועיו, השירות ללקוח משתפר, וכך גדלה גם הרווחיות של בית העסק.

סוגים של מטבחים מעוצבים

מטבחים תעשייתיים נמצאים לא רק במסעדות גורמה ברמה הגבוהה ביותר. מטבחים איכותיים נדרשים לא פחות גם בגלידריות, בפיצריות, במזנונים שמגישים מזון מהיר וכריכים וכיוצא באלה.

מובן מאליו שמטבחים כאלה לא יזדקקו לכל אותם האביזרים שנדרשים במסעדה שמגישה את כל סוגי המזון או לפחות סוגים רבים יותר של מנות, אבל כל בית עסק שסובב סביב בישולים או הגשת מזון ומשקאות נדרש לעשות שימוש במכשירי בישול ואחסון איכותיים ויעילים.

מה במטבח תעשייתי

על מנת שיכולו להוציא את המנות האיכותיות בצורה יעילה, מטבחים מעוצבים שונים נדרשים לעשות שימוש באביזרי איכות מסוגים שונים. בין המכשירים והאביזרים ניתן למצוא:

מכשירים לחימום מזון ולהפשרתו

תנורים איכותיים, תנורי מיקרו גל, גרילים חשמליים, מכשירים להכנת טוסטים, מכשירים להכנת צ'יפס (צ'יפסרים), תנורי אינדוקציה, מכשירים להכנת וופל בלגי, משטחי צלייה ועוד.

מכשירים לשמירת מזון בקירור ובהקפאה

מקרר תעשייתי, מקררי מגירות לדלפקים, מקררים ומקפיאים לעוגות, מקררי ויטרינה ייצוגיים, מקררים מיוחדים לסושי, מקררים לפיצריות, מקררי דלפק לסלטים, מקררים שקופים לשירות עצמי ועוד.

מכונות לעיבוד ולהגשת מזון

מיקסרים, מכונות לישה, פותחי ומערבלי בצק, מכשירים לקציצה ולטחינה של בשר, ירקות ופירות ועוד.

מכונות להכנת ולהגשת משקאות

מכונות קפה, מכונות להכנת ברד, סחלב, מכונות לשתייה קרה, מסחטות מיצים, מכונות להכנת גלידות ועוד.

ציוד למטבח תעשייתי מיבואן מוסמך

חברת גסטרוליין מתמחה מעל 30 שנה בשיווק ואספקה של ציוד מטבחים איכותי ומקצועי. ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד מטבח מקצועי ממיטב היצרנים בעולם. למעבר לקטלוג מוצרים


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button