כל מה שחם – התנור שלנו

טכנולוגיות חדשות מאפשרות כיום להשיג תנור אפיה שמנקה את עצמו, שחוסך באנרגיה ושמזהה לבד את תכנית הבישול המתאימה. חוץ מזה, התנורים זמינים גם בשימוש ביתי וגם בשימוש תעשייתי והם מציבים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות

תנור אפיה משפיע באופן דרמטי על איכות החיים. אם משתמשים בתנור חדש בעל דירוג אנרגטי גבוה, המשמעות היא חיסכון בהוצאות אנרגיה.
חוץ מזה, דגם מסוים של תנור אפיה ובישול קובע איזה מתכונים נצליח להכין ומה המשפחה שלנו תאכל. אז על הרקע הזה, אפשר להבין מדוע הטכנולוגיה החדשה מתמקדת בערך המוסף של תנור אפיה משולב וביתרונות שניתן להשיג בעזרתו.

 

ניקוי עצמי במהירות? יש דבר כזה

הדור הנוכחי של תנורי בישול ואפייה מתאפיין בכך שיש בו פונקציה של ניקוי עצמי. אם שואלים אנשים שאוהבים לאפות או לבשל, מבינים שהפונקציה הזו הייתה ככל הנראה התכונה החסרה ביותר של תנורים מדורות קודמים. אבל עכשיו כאמור בכלל אין בעיה, כי מסתבר שהניקוי העצמי הוא לא פחות אפקטיבי מהניקוי הידני.

ניקוי עצמי של תנור משולב הוא בדיוק מה שגברים ונשים חיכו לו על מנת לשמור על איכות החיים שלהם. כאשר בתוך תנורי בישול ואפייה יש גם פונקציה של ניקוי עצמי, זה אומר שמונעים מראש את כאבי הגב. במקביל, תנור שיודע לנקות את עצמו בדרך כלל גם יאריך חיים.

מה הקשר בין רוחב התנור לבין חיסכון באנרגיה?

אי אפשר לדבר על הדור הנוכחי של תנורי בישול ואפייה בלי להזכיר את החיסכון באנרגיה. אחרי שהמון דגמים שונים של תנורים הוספדו כי הם לכאורה צורכים יותר מדי אנרגיה ולכן גם תורמים לזיהום של כדור הארץ, היום ברור שזה לא חייב להיות ככה. למעשה, אפילו תנור רוחב 90 ס"מ או תנורים רחבים יותר מסוגלים להגיע לדירוג אנרגטי של A פלוס.

דירוג אנרגטי גבוה הופך את התנור למשהו שאותו מדליקים בלי לחשוב פעמיים. כאשר תנור אפיה משולב מתאפיין בדירוג אנרגטי גבוה, זה אומר שאפשר להכין אותו יותר מתכונים בלי לחשוש מפני חריגה מתוך מסגרת התקציב.

התנור התעשייתי מגיע למטבח הביתי

אבל האמת היא שלא רק טכנולוגיה מתקדמת והשקעה של משאבים רבים מצד יצרני התנורים הם אלו שהביאו לדור הנוכחי של הדגמים. בפועל, יש מגמה שבה יותר ויותר אנשים בוחרים לאפות או לבשל  לעצמם את המזון. אצל אותם גברים ונשים, הדגש הוא על שימוש בתנור כמה שיותר מתקדם טכנולוגית – בדיוק כמו שקיים במסעדות, בתי קפה ובסקטור התעשייתי.

במילים אחרות, היום תנור תעשייתי עם התאמות לבית ולמטבח זו ממש לא מילה גסה. בזכות התקדמות טכנולוגית ומענה לצרכים של קהל היעד, ניתן להשיג תנורים כאלה בקלות ולשפר את איכות החיים בלי לחרוג ממסגרת התקציב.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button