טיפים שיהפכו את מטבח הגן שלכם ליוקרתי

הגינה הפרטית כבר מזמן איננה רק מקום שבו מתקינים ערסל או שותלים ערוגת פרחים. כיום, ניתן בקלות להפוך את הגינה לפינת חמד של ממש, יוקרתית ופרקטית, באמצעות שילוב של מטבח גן איכותי בחלל הגינה. כדאי להכיר את אחד הטרנדים החמים ביותר: מטבחי הגן היוקרתיים. ישנו מגוון גדול של מטבחים לגינה ולכן כדאי לקחת בחשבון כמה טיפים חשובים שיכולים לאפשר לכם להפוך את האווירה ליוקרתית ומיוחדת.

בחירת המיקום

קל להסביר את ההבדל בין מטבחי גן יוקרתיים לבין מטבחים שיוצרים רושם פחות טוב – באמצעות בחירת מיקום מדויק. טיפ חשוב ביותר הוא, אם כן, להחליט מהו המיקום הנכון בגינה שבו ימוקם המטבח. דבר זה חשוב ביותר שכן כך ניתן לקחת את המידות המדויקות ולמקם ליד המטבח גם את הפינות שבהן ניתן לשבת ולהירגע לבד או עם חברים. בנוסף, ניתן לבחור בשלב זה בין דגמים שונים של מטבחים כגון מטבח ישר, מטבח פינתי, דגם ארוך, קומפקטי ועוד.

מראה מרשים

לאחר בחירת המיקום המתאים בגינה ולאחר לקיחת מידות, אנו מגיעים לשלב הבא ולטיפ השני בדרך לקבלת מטבח גן יוקרתי – המראה. מטבח הגינה עשוי להיות מורכב ממרכיבים שונים כגון כיור מיוחד, ארונות אחסון, מעשנת לצלייה, גריל גז איכותי, טאבון ועוד. כל המרכיבים הללו צריכים להיות בעלי מראה מרשים ובמקביל – להשתלב ביחד. מראה מרשים יותר יתקבל כאשר משטח העבודה יתאים למערכת הצלייה והגריל וכאשר השניים יהיו תואמים לארונות או לארוניות השירות.

חומרי גלם איכותיים

לא פחות מבניה של מטבחי פנים, גם בניה של מטבחי גינה יוקרתיים מבוססת על שימוש בחומרי גלם מעולים. בין אם מדובר במטבח המבוסס על לבנים ובין אם מדובר בבחירה בעמדת גריל גדולה שמהווה מטבח יוקרתי בפני עצמו – חשוב לשים לב שאכן נעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים. חומרי גלם כאלה שומרים על המראה היפה, המרהיב והיוקרתי ביותר לאורך זמן.

פתרונות הצללה וחימום

טיפ חשוב נוסף שמסייע להפוך את מטבח גן יוקרתי למשהו מיוחד עוד יותר – הינו התקנה של פתרונות הצללה, אוורור וחימום מתאימים. התקנה של פרגולה מרשימה, גזיבו איכותי או סוככי זרועות גדולים, תוכל לסייע למראה היוקרתי, ולאפשר סביבה נעימה ויפה שבה ניתן להתכנס לארוחה עם המשפחה והחברים באווירה מיוחדת. בנוסף, ניתן להזמין פטריות חימום או אמצעי חימום ונוי בצורת קמין בכדי לשפר עוד יותר את היופי והסגנון במטבח עצמו ובסביבתו.

מוסיפים אסתטיקה

בנוסף לכל האמור לעיל, חשוב להשקיע באביזרים אסתטיים המוסיפים חן ויופי למטבח הגינה וגם לאזור המקיף אותו. גופי תאורה יפים, שולחנות חוץ מרהיבים, אריחים יפים או דק מושקע יעשירו את הגינה, יטפחו את הנוי ויאפשרו למטבח להיראות יוקרתי ומיוחד ביותר.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button