כל מה שצריך לדעת על מדיחי כלים תעשייתיים

מדיחי כלים תעשייתיים הם הגדרה כוללת למספר דגמים של אמצעי הדחה המיועדים ומותאמים לבתי עסק בתחום המזון, המסעדנות, חדרי אוכל, מלונות, מתמחי אירוח וכדומה. במאמר שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי אודות כל אחד מארבעת סוגי מדיחי הכלים התעשייתיים העיקריים.

כיום, תוכלו למצוא ארבעה סוגי מדיחים תעשייתיים וביניהם: מדיח כלים דלפקי, מדיח כלים דלת מתרוממת, מדיח כוסות ומדיחי מסוע. כל אחד מארבעת סוגי המדיחים הנ"ל, יכול להיות מותאם לצרכי ההדחה הנחוצים לכם, כאשר לכל אחד מסוגי המדיחים יתרונות וחסרונות משלו.

מדיחי כלים דלפק

מדיח דלפקי הוא סוג של מדיח כלים תעשייתי הדומה במבנהו למדיח הכלים הביתי. מדיח זה הוא קטן מימדים והוא ניתן להצבה מתחת לדלפקים בבתי עסק קטנים כגון: מסעדות, בתי קפה, פיצריות, מאפיות וכדומה. מדיח זה אומנם נראה כמו מדיח כלים ביתי, אך הוא עובד באופן מהיר ויעיל יותר, כאשר החיסרון המובהק שלו טמון בעובדה שמדובר במדיח כלים קטן יחסית אשר איננו מאפשר הכלה של כמות גדולה של כלים.

מדיח כלים דלת מתרוממת

מדיחי כלים מסוג דלת מרוממת הם מדיחי כלים תעשייתים אידיאליים למטבחים מוסדיים גדולים. מדיח זה הינו בעל קיבולת גבוהה יותר ממדיחי הדלפק ופעולת ההדחה בו נמשכת מספר קצר של דקות. מדיח זה הינו קל ונוח לשימוש אך באותה נשימה הוא צורך יותר חשמל ואנגריה מרוב סוגי המדיחים התעשייתיים.

מדיח כלים תעשייתי

מדיחי מסוע (שינוע)

מדיחי המסוע נחשבים לאחד ממדיחי הכלים התעשייתיים בעל יכולת הקיבולת הגבוהה ביותר, ולכן, הוא מיועד לשימוש בחדרי אוכל גדולים במיוחד כגון אלו הפועלים במלונות, אולמות וגני אירועים, בתי חולים וכדומה. מדיח זה מאפשר ניקיון מהיר ובעוצמה רבה אך מנגד הוא תופס הרבה מקום ולכן הוא אינו יכול להיות מותאם לכל מטבח מוסדי.

מדיח כוסות

סוג נוסף של מדיח כלים תעשייתי הוא מדיח כוסות המיועד לשימוש בעיקר בברים, מסעדות ובתי קפה בהם נחוצה פעולת הדחה בעיקר של כוסות שתייה. מדיח זה מתאפיין בפעולת הדחה עדינה המבטיחה שכל סוגי הכוסות המודחים באמצעותו אינם יישברו. רוב מדיחי הכוסות מגיעים בגודל קומפקטי הזהה לגודלם של מדיחי הדלפק. אומנם ניתן להדיח באמצעותו כלי מטבח נוספים, אך ייעודו העיקרי הוא לצרכי הדחה של כלי זכוכית דקה.

כיצד בוחרים מדיח כלים תעשייתי?

על מנת להבטיח לעצמכם מדיח כלים פונקציונאלי ואופטימאלי, אנו ממליצים לכם לשאול את עצמכם מספר שאלות בבואכם לרכוש מדיח כלים תעשייתי, וביניהן: איזה סוגי כלים עיקריים אתם נדרשים להדיח? מהו היקף הכלים המיועדים להדחה על ידיכם לאורך כל שעות הפעילות? מהו גודל שטח המטבח העומד לרשותכם והיכן אתם מעוניינים למקם את המדיח? בהתאם לשאלות אלו, תוכלו לבצע התאמה אידיאלית בין סוג המדיח לצרכי ההדחה הנחוצים לכם.

חברת גסטרוליין מציעה ללקוחותיה מדיחי כלים מקצועיים המיודעים למסעדות, בתי קפה, מטבחים מוסדיים ועוד. אנו מייבאים ציוד למסעדות למטבח המקצועי והמוסדי ממיטב היצרנים.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button