היתרונות של מכונות מזון אוטומטיות במקום העבודה

אחת התופעות היותר מדאיגות באורך החיים הלחוץ של ימינו, היא הדילוג על ארוחה אחת או יותר במהלך יום העבודה המפרך שעובר עלינו. עומס העבודה המוטל על כתפינו לעיתים אינו מאפשר הפסקת אוכל סדירה, ובמידה וכן אז אנו מבזבזים אותה על ריצה לדוכן הג'אנק הפוד הקרוב, רק כדי לבלוס במהירות עוד מנת מזון עתירה בשומן וקלוריות. ובכן, לא עוד! הצבה של מכונות מזון אוטומטיות במקום העבודה, מסוגלת לספק בלחיצת כפתור פשוטה מנת מזון טעימה, בריאה ומשביעה במחיר שפוי לכל הדעות, זאת לצד יתרונות נוספים אותם נסקור בפניכם מייד.

מכונות אוטומטיות

בריאות העובד מעל לכל

ישנה חשיבות רבה לשמירה על תזונה נכונה למען בריאות העובדים בארגון. ומהי תזונה נכונה בעבודה? ובכן, כאשר אנו בעבודה חשוב להקפיד לאכול בצורה מסודרת, בשעות קבועות פחות או יותר ולא לדלג או לוותר על ארוחה כלשהי. בנוסף, חשוב מאוד לאכול ארוחות מאוזנות מבחינה תזונתית הן מבחינה קלורית והן מבחינת ההרכב.

המכונות האוטומטיות בהיבט זה, עוזרות לשמור על הבריאות של כל עובד ועובד. בלחיצת כפתור ניתן לבחור בין מנות מזון רבות ומגוונות, לא לדלג על ארוחות בשל לחץ הזמן ועדיין לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת. ניתן למצוא מכונות אוטומטיות לממכר מזון המציעות כריכים טריים ומזינים, סלטים ממגוון ירקות וצבעים, חטיפי בריאות ועוד. למעשה, כל מה שצריך בשביל לשבוע מבלי להרגיש כבדים ועייפים יותר מידי לאחר הארוחה.

אין שום צורך להתפשר על הטעם

חשוב שהעובדים ייהנו מהמזון המוגש להם, כחלק בלתי נפרד מאיכות החיים בעבודה. מכונות מזון אוטומטיות מאפשרות זאת על הצד הטוב ביותר, שכן הן מספקות מגוון רחב ביותר של מנות טריות ואסתטיות בכל שעות היממה, מה שמבטיח עמידה מושלמת בקריטריון הטעם. במכונות השונות ניתן למצוא מגוון כריכים עשירים וטעימים, עם גבינות, חביתות, ממרחים ותוספות של ירקות, סלטים צבעוניים המכילים כל טוב וארוזים היטב לשם שמירת הטריות, מגוון רחב של סוגי משקאות, חטיפים ועוד, כאשר כל עובד יכול לבחור את הטעם האהוב עליו. כל מנות המזון נשמרות בתנאי קירור אופטימאליים ועל כן מוגשים טריים גם שעות לאחר שהונחו במכונה.

חיסכון עצום בעלויות

אין ספק כי מכונות אוטומטיות לממכר מזון חוסכות לא מעט כסף עבור העובדים, ולרבים מהם זהו היתרון החשוב ביותר. במקום לתור אחר מאכלי ג'אנק, שבסופו של דבר עולים עשרות שקלים עבור מנה, כל שיש לעשות הוא לבחור מנת מזון איכותית מהמכונה שממוקמת ממש בתוך מתחם העבודה, וכל זאת בעלות מינימאלית. לא רק שאין צורך להוציא כסף רב על בתי קפה, אלא שמפעילי המכונה יכולים להציע הסדרים ומחירים אטרקטיביים במיוחד של שקלים בודדים (בתיאום עם מנהלי העסק כמובן) למשתמשים בכרטיסי עובד, כרטיסי אשראי מסויימים וכו'.

מכונות מזון אוטומטיות – גם ההנהלה לא נשארת מקופחת

בסופו של דבר, כל שירות כלשהו הניתן במקום העבודה מחייב את בחינתו מבחינת שיקולי עלות-תועלת עבור בעלי ומנהלי העסק. ובכן, גם במישור הזה המכונות האוטומטיות לממכר מזון עומדות בכל הציפיות, מכיוון שהתועלת המופקת מהן עולה עד לאין שיעור על העלות שנחשבת למינימאלית ביותר – העובדים אינם מבזבזים זמן עבודה יקר בישיבה בחדרי אוכל ומזנונים, אין שום צורך להפעיל מערך של הכנה והגשת מזון (קפיטריה או חדר אוכל, למשל) וע"י כך חוסכים באופן משמעותי בהוצאות הכספיות של הארגון ומרוויחים שעות עבודה יקרות שתורמות לפריון העסקי כולו.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button