בחירת מיני בר לעסק

בכל עסק, בין אם מדובר במשרד קטן, גדול או בינוני חייב להיות מיני בר שישמש את עובדי המשרד ואת הלקוחות המגיעים להתארח במשרד או בעסק.

מיני בר של היום הוא בהחלט לא המיני בר שהיה בעבר וכיום הוא מגיע במבחר רב של שכלולים וחידושים על פי הטכנולוגיה מתקדמת בשוק, אם זה מיני בר עם כפתורי טאצ', מים ברמות קירור וחימום שונות, עיצובים מדליקים, פונקציות שונות, מסננים מתקדמים, גדלים שונים ועוד.

למעשה, מיני בר בעסק הוא ללא ספק כלי נהדר לשיפור תנאי העובדים ולפינוק מושלם. אך כיום יש לא מעט חברות המציעות מיני בר לעסק ולעיתים חברות הולכות קצת לאיבוד ולא מצליחות לבחור את הטוב ביותר. אך בואו נראה על מה חשוב לשים לב בעת הרכישה.

פרמטרים לבחירה נבונה של מיני בר לעסק

ראשית, טרם הבחירה חשוב לדעת כמה גברים חשובים: בדקו בערך כמה אנשים נכנסים במשרד ביום יום? בדקו האם יש תחלופת אנשים ביום יום? האם אתם זקוקים למיני בר גדול או קטן? האם אתם צריכים להחלים מסננים בשוטף? ועוד שאלות שונות שיש לשאול את עצמכם טרם רכישת המיני בר.

לרוב, חברות מקצועיות יתאימו לכם את המיני בר בקפידה לסוג העסק שלכם, כך שנותר לכם רק ליצור קשר עם חברה אמינה ומקצועית ולרכוש.

מעבר לכך, חשוב לדעת מה תדרשו להשיג, כלומר מה מטרות השימוש העיקריות של המיני בר במסגרת המים החמים, בדקו אם ילדים מגיעים למשרד, במידה וכן תזדקקו לברז בטיחותי עבורם, ובכלל תמיד כדאי לרכוש מיני בר עם לחצן בטיחות על מנת למנוע כוויות גם בקרב מבוגרים.

בדקו מחירים – מחירי מיני בר משתנים מחברה לחברה. רוב החברות גובות תשלום חודשי בגין החזקת המיני בר, כך שתוכלו בקלות למצוא מחיר אטרקטיבי בגין המיני בר. אך יש לבדוק בכל כמה זמן יש להחליף סננים, כמה הם עולים והאם ניתן לרכוש אותם בקלות בכל חנות אפשרית. בעניין המחיר, רצוי שלא לרכוש מיני בר זול מידי, מה שיכול לעלות לכם לאחר מכן ביוקר מבחינת איכות המים.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button