מדריך רכישה – איך לבחור גריל גז איכותי

גריל גז הוא אחד המוצרים החשובים ביותר במסעדות, דוכני מזון וכל מקום אשר שוקל למכור מזון. גריל גז שאינו איכותי ואינו מתאים לאותו מקום ולצרכים הנקודתיים, עלול להוות למכשול ובטח לא לעזור ולמקסם את השימוש בו. בעקבות כל אלו ועוד, החלטנו להכין מדריך רכישה עבור גריל גז תעשייתי, גריל גז למסעדות בדגש על גריל גז לחברת קייטרינג לצד גריל גז לבית קפה. אז אם אתם בדיוק מתכננים לרכוש גריל גז, זהו בדיוק המאמר אליו הייתם צריכים להגיע

בחירת גריל גז באופן כללי

הדבר הראשון אותו יש לעשות טרם התחלת בחירת גריל גז, ואין זה משנה באם מדובר על גריל גז תעשייתי, גריל גז למסעדות או גריל גז לבית קפה, הוא לשבת ולעשות "אפיון צרכים". אם אתה רוצה לפתוח מסעדה ואתה צריך להזמין ציוד למסעדה משוכלל ומהיר שיקצר את זמני ההמתנה של האורחים לארוחה, אתה צריך ציוד מטבח משוכלל הכולל בתוכו ווק, כיריים תעשייתיים, משטחי צלייה וגרילים בעיקר! השאלות אותן יש לשאול הן מה מטרת הגריל? כמה אנשים ישמש? מה הציפיות מהגריל? איזה גודל גריל אנחנו צריכים? מה עוצמת הגריל הנדרשת? ולבסוף, מה התקציב לבחירת גריל הגז.  לאחר שאתם יודעים מה אתם צריכים, הגיע הזמן להתחיל במלאכת איתור גריל הגז המתאים ביותר במחיר המשתלם ביותר.

גריל גז

גריל גז תעשייתי איכותי

גריל גז איכותי הוא גריל גז אשר ידע לעשות את העבודה ולא להתקלקל. מכיוון שמדובר במכשיר המערב גז, חשוב מאוד שהגריל יהיה בטיחותי ואת התקנתו יבצע מי שמוסמך לכך. אין ספק ואנחנו גם לא נשקר, גריל גז איכותי יקר יותר מאשר גריל גז ממוצע אבל מדובר במכשיר אשר עתיד לשרת אתכם באופן קבוע ושוטף וככזה אשר אתם תצטרכו לסמוך עליו שלא יתקלקל ברגע אקוטי. ניהול עסק לממכר מזון מחייב דבר אחד והוא יכולת הכנת מזון, במידה והגריל מתקלקל, אותו עסק בצרה צרורה ולכן חשיבות בחירת גריל גז איכותי, היא חשיבות מהמעלה הראשונה.

מדוע לא גריל גז ביתי זול יותר?

בעלי עסקים רבים ובעיקר כאלו שנמצאים בתחילת דרכם, שואלים מדוע לא לרכוש גריל גז ביתי איכותי מאוד ובכך לחסוך אלפי שקלים.. ובכן התשובה טמונה בשם המוצר: גריל גז ביתי הוא עבור שימוש בייתי ולא תעשייתי כמו גריל גז תעשייתי. אם נרכוש גריל גז בייתי עבור העסק שלנו והוא יעבוד שעות על גבי שעות רצוף, ובאופן קבוע בכל ימי העבודה, הגריל יקרוס מהר וישבוק חיים. אז נכון, אומנם תחסכו כסף ברכישה אך תקנו מוצר שאינו הולם את הצרכים התעשייתיים שלכם כלל וכלל.

לסיכום

רכישת גריל גז תעשייתי כמו גם גריל גז למסעדות או גריל גז לבית קפה וכמובן גריל גז לחברות קייטרינג, היא בחירה ורכישה שיש לבצע באופן מושכל. זכרו, הדבר החשוב ביותר הוא למפות את הצרכים ולהבין איזה גריל הכי נכון לכם מבין ההיצע הקיים ורק לאחר מכן להתחיל ולעשות סקרי שוק.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button