איך בוחרים קייטרינג לאירועים?

כל אירוע שאנחנו עורכים, לא משנה אם זה אירוע משפחתי או אירוע לעובדים או ללקוחות של העסק, מסתכם, בדרך כלל, בשאלה אחת, איך היה האוכל באירוע? באופן מפתיע או שלא, מרבית האנשים זוכרים אירועים על פי האוכל שהוגש בו, לכן אנחנו נשים דגש נרחב על השאלה, איך בוחרים קייטרינג לאירועים.

פרמטרים לבחירת קייטרינג איכותי

לפני שנציג כאן מספר פרמטרים לבחירת קייטרינג איכותי לאירועים, חשוב להדגיש 3 נקודות עיקריות בנושא.

1. הראשונה, במקרים רבים, השאלה איך בוחרים קייטרינג פחות משמעותית, מאחר ומקומות רבים בהם נרצה לערוך את האירוע, קובעים מראש שמותר להשתמש אך ורק בשירותי הקייטרינג שלהם ולא ניתן להביא חברה חיצונית. אך במידה ואנחנו מחליטים לעשות אירוע בבית או במקום שאין בו דרישה שכזו, זה כן מהותי לדעת איך לבחור חברת קייטרינג לאירוע שלך.

2. הנקודה השנייה, בדרך כלל, מרבית חברות הקייטרינג מציעות אוכל כשר, לכן גם בנקודה זו, השאלה היא פחות מהותית, אנחנו יכולים להחליט אם אנחנו מזמינים קייטרינג כשר או לא, אך אז עלינו לקחת בחשבון שיהיו אורחים שלא יוכלו ליהנות מהאוכל במקום.

3. הנקודה השלישית, לשמחתנו, יש לנו היום הרבה מאוד אפשרויות בחירה בין חברות קייטרינג שונות, ואנחנו יכולים להכיר מגוון רחב של חברות באמצעות האינטרנט, כל מה שעלינו לעשות זה לחפש שירותי קייטרינג לאירועים ולהחליט מי מבין החברות המוצגות מתאימה לנו יותר – ולהזמין אותה.

כמה כללים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים חברת קייטרינג לאירועים

הכלל הראשון הוא לבדוק לעומק את תפריט הקייטרינג. בסופו של דבר, זה מה שעומד בבסיס האירוע. כאן אנחנו יכולים למצוא שתי אפשרויות; תפריט כללי המורכב ממגוון מנות ממטבחים שונים, ללא אפיון מסוים. ואפשרות שנייה היא ליהנות מתפריט שמורכב ממאכלים של מטבח מסוים, זה יכול להיות מטבח על פי מדינה, עדה, וכן מטבח על פי אפיון מסיום של מאכלים (בשרי, חלבי, צמחוני, טבעוני ועוד).

עלינו לקחת בחשבון את סוג האורחים שיבואו לאירוע, ועד כמה אנחנו רוצים להשקיע בתפריט האירוע.
הכלל השני הוא לבדוק את גודל חברת הקייטרינג. לאירועים גדולים, נעדיף להזמין קייטרינג גדול ורחב עם צוות מלצרים שיכול לשרת את כל האורחים, לאירועים קטנים ייתכן שנעדיף קייטרינג שף, הרבה יותר איכותי, הרבה יותר מתאים, אין ספק שזה יעשה רושם הרבה יותר רציני.

הכלל השלישי הוא לבחון את צורת ההגשה של הקייטרינג. יש חברות שמוכנות להתגמש בעניין, אך יש חברות שמקפידות על צורת הגשה מסוימת, מלצרים או בופה. אנחנו צריכים להחליט איזו שיטה יותר מתאימה לאופי האירוע וכן לסוג האורחים.

הכלל הרביעי, עלינו לבחון את ההמלצות על הקייטרינג, לפני שאנחנו בוחרים בחברה מסוימת, רצוי להקפיד ולבדוק מה אומרים לקוחות ששכרו את החברה בעבר, הן על השירות, הן על צורת העבודה עם החברה וכמובן על מה שאמרו האורחים שלהם אחרי האירוע. כך נדע אם משתלם לנו לעבוד עם החברה או לא.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button