איך אתם אוהבים את מכונת הקפה שלכם?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים רוכשים מכונות קפה מסוגים שונים. מדובר במכונות שמיועדות לשימוש ביתי וכן לשימוש מקצועי במשרד. הגידול נובע הן מהעובדה שמחירי המכונות ירד במהלך השנים בזכות התחרות בתחום והן בזכות עלייה ברמת החיים. אנשים כבר לא מסתפקים בקפה טורקי או בנס קפה רגיל אלא מחפשים קפה איכותי אותו הם יכולים להכין במכונות קפה מתקדמות.

בשביל ליהנות מקפה איכותי צריך לדעת כיצד ואיזו מכונת קפה לרכוש. רכישת מכונת קפה היא לא דבר מסובך, כל עוד אנחנו יודעים מה אנחנו מחפשים, מה הצרכים שלנו ואיזה סוג קפה אנחנו רוצים להכין בעזרתה. כיום ניתן למצוא בשוק מגוון מכונות קפה חדישות ומעוצבות שמכינות סוגים שונים של קפה – כל מה שעלינו לרכוש מכונה שתכין היטב את הקפה שאנחנו הכי אוהבים לשתות.

מכונת קפה איכותית

אחד קפה, אינספור אפשרויות

כאמור, אנחנו יכולים למצוא בשוק מגוון רחב של מכונות ודגמים – דגמים להכנת אספרסו, קפה פילטר, מכונת קפה פרקולטור, מכונה להכנת מקינטה ועוד. סוגי המכונות מאופיינים לרוב באמצעות שלושה אופני הכנה: מכונות קפה ידניות, אוטומטיות וחצי אוטומטיות.

למידע נוסף אודות מכונות קפה מבית חברת גסטרוליין

מכונות קפה ידניות

מאפשרות לנו לחוות את ההנאה שבתהליך הכנת הקפה. מדובר על מכונות שאפשר למצוא בלא מעט בתי קפה, הן מעוצבות בסגנון מיוחד, קלאסי עם הרבה ידיות, ולמעשה אנחנו מכינים את הקפה באופן ידני ממש. מדובר על מכונות שמשמשות יותר בתי קפה או בתים פרטיים ופחות לשימוש משרדי, מהסיבה הפשוטה שמדובר במכונות שהכנת הקפה בעזרתן, לוקח זמן.

מכונות קפה אוטומטיות

מתאימות לשימוש ביתי ומשרדי. אלו מכונות פשוטות מאוד שמתבססות על קפסולות בחזקות שונות, ואנחנו קובעים מה יהיה גודל המשקה. מכונות אלו מיועדות בעיקר להכנת אספרסו או משקאות שמבוססים על אספרסו. מתאים למי שלא רוצה להטריח את עצמו בעבודה קשה ולא רוצה לבזבז זמן עד שהמשקה יהיה מוכן.

מכונות חצי אוטומטיות

משלבות את ההנאה שבהכנת קפה כמו במכונות ידניות אך בלי הצורך להתעסק ברמת הדיוק שמכונות אלו דורשות. מדובר על מכונות שמתאימות לשימוש ביתי.

כל מכונה מתבססת על תהליך הכנה שונה אשר בו יש להשתמש גם בחומר גלם שונה. כפי שציינו השימוש ע"י מכונות קפה אוטומטיות נעשה באמצעות קפסולות. לעומת זאת במכונות ידניות נשתמש בקפה טחון בתפזורת, היתרון הוא שאנחנו יכולים לקבוע את הכמות של הקפה בו נשתמש. החיסרון זה תהליך שלוקח זמן ודורש מאיתנו לעבוד קצת. הדגמים הידניים שיש בהם גם מטחנת קפה מאפשרות לנו להשתמש בפולי קפה, אז אנחנו מקבלים את הקפה ברמתו הבסיסית, האמיתית לכאורה.

נציין כי כל סוג של מכונה מתאימה לסוג אחר של עבודה או צורך. מי שנהנה להכין את הקפה שלו בעצמו וליהנות מקפה "אמיתי", יעדיף מכונה ידנית, לעומת זאת בשביל להכין אספרסו בדקה וברמה גבוהה, אפשר להסתפק במכונה אוטומטית.


אקסטרה סוכנות דיגיטל
Call Now Button